MILLISED ON KÕIGE LEVINUMAD KOHAD, KUS SUPAFILI KASUTATAKSE SOOJUSTAMISEKS?

Puistevillal on erinevaid paigaldusviise: lahtine soojustus kasutuseta pööningul, puitkarkassseinad, õhuvahedega välisseinad või viilkatused. Oluline on, et isoleeritavat ruumi saaks „sulgeda“ – olgu see siis katus, põrand või sein.

Supafil villa kasutamine on kiire ja lihtne hoolimata sellest, kas lakke on paigaldatud ventilatsioonisüsteem. Supafil vill täidab soojustatud ruumi ideaalselt sõltumata laele paigutatud takistustest, tagades isolatsiooni järjepidevuse ja vahelagede nõuetekohased termilised parameetrid.

Kliendid küsivad sageli, kas see vill ei vaju aja jooksul kokku. Supafil villa puhul on vajumine ainult kuni 1%. See on parim parameeter, arvestades, et teised seda tüüpi materjalid vajuvad kokku 5–10%.

Ka niiskus ei mõjuta Supafil villa kiudude struktuuri. See on mitteimav ja niiskuskindel materjal.

Üks hea näide minu praktikast, mis näitab, kuidas ebatavalistes olukordades saab Supafili kasutada. Ma soojustasin hiljuti ühte aiamaja. See oli tüüpiline väike puitmaja, mis on ehitatud ilma vundamendita, õõnesplokkidele. Alumisel küljel olev soojustus, mida täiendati Supafil villaga, täitis plokkide all oleva õhuõõnsuse piisavalt. See näitab suurepäraselt selle puistevilla suurt potentsiaali.